Zajęcia  Dodatkowe  dla  przedszkolaków

 

Ceramika, to propozycja zajęć dla dzieci nieco starszych, a także jako forma zajęć o charakterze Artterapii w towarzystwie dorosłego. Podczas zajęć dzieci pracują z gliną. Gliniane wyroby potem są szkliwione i wypalane. Z gotowych form, przeróżnych technik szarpania, cięcia, wyciskania i wyklejania z gliny powstają piękności trwałe na długi czas. Prace cieszą oczy w przedszkolnej GALERII, a potem są  zabierane do domu

 

 

* * *

Cel: Zajęcia wyrabiają w dzieciach cierpliwość, kształtują zmysł estetyczny i usprawniają warsztat manualny dziecka, poprzez ćwiczenie małej motoryki. Rozwijają wyobraźnię, pozwalają wyzwolić energię poprzez sztukę. Zachęcają do twórczego działania. Poprzez sztukę dzieci wyrażają siebie, mówią o emocjach i uczuciach.

 

Balet, to propozycja zajęć muzyczno-tanecznych dla dzieci w wieku 4-6lat. Zajęcia łączą w sobie elementy rytmiki, tańca, baletu, gimnastyki i choreografii.

Dzieci ćwiczą dużą motorykę, doskonalą grację i płynność ruchów.  Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 45 minut.

* * *

Cel: Zajęcia pomagają wyrobić w dziecku poczucie rytmu i grację ruchów. Kształtują słuch i wprowadzają w rytmy. Pozwalają zrealizować naturalną potrzebę ruchu wieku dziecięcego. Pozwalają zachować prawidłową kondycję i sprawność fizyczną.

 

Nauka gry na instrumentach muzycznych, to propozycja zajęć indywidualnych, pod okiem nauczyciela muzyki, absolwentki szkoły muzycznej Pani Katarzyny Pukały.

 

  Urodziny w Przedszkolu, proponujemy zabawę w atrakcyjnym otoczeniu, w towarzystwie przyjaciół, z konkursami, zabawami i quizami. W wybrane weekendowe przedpołudnie lub popołudnie pod bacznym okiem animatora, wśród balonów i serpentyn Twoje dziecko może świętować swoje urodziny. Każde urodziny są inne i wyjątkowe. Przygotowując przyjęcie, bierzemy pod uwagę zainteresowania dziecka, a program dostosowujemy do wieku gości.   Podczas przyjęcia odbywa się bal urodzinowy, festiwal artystyczny, konkursy muzyczne i ruchowe, a także teatrzyk i zabawa w ogrodzie. Dla każdego przygotujemy indywidualną ofertę i obrzędowość urodzinowego przyjęcia.

Zobacz więcej

 

Warszawa Wawer                  maly.odkrywca@gmail.com

ul.Brzoskwiniowa 31

tel: 22 615 28 03

kom: 0-601-622-665

 

  

 

Ceramika

 

Balet

 

Szachy

 

Nauka gry

na pianinie

 

Urodziny